Wild Hearts powoli umiera? EA może szykować się do porzucenia jednej ze swoich najnowszych gier

Wild Hearts

Już od pierwszych zapowiedzi Wild Hearts jawiła się jako niezwykle mocna konkurencja dla serii Monster Hunter, która cieszy się wśród graczy sporym uznaniem. Jedną z ciekawszych cech, jaką reklamowano ów tytuł, miał być brak mikrotransakcji i długotrwałe wsparcie i rozwój. Możliwe jednak, że całość skończy się tylko na obietnicach, bo nowe doniesienia zwiastują niezbyt dobre wieści.

Wild Hearts miało nie spełnić oczekiwań stawianych przez EA i dlatego korporacja zamierza porzucić rozwój gry

Wild Hearts
Wild Hearts

Na redditowym wątku poświęconym przeciekom związanym z grami pojawił się wpis, zgodnie z którym EA ma przymierzać się w niedalekiej przyszłości do porzucenia wsparcia Wild Hearts. Informacja ta ma rzekomo pochodzić od jednego z moderatorów discordowego serwera gry.

Powodem takiej decyzji ma być relatywnie niska popularność produkcji, która nie stała się realnym zagrożeniem dla serii Monster Hunter. Jednocześnie osoba, która odpowiada za wyciek, stwierdza, że EA nie chciało zbyt długo czekać na rozwój gry i liczyli na znacznie lepsze wyniki tuż po premierze.

Co ciekawe, brak rozwoju i samo porzucenie marki nie oznacza jednak, że serwery Wild Hearts pozostaną wyłączone. Te nadal mają być dostępne dla wszystkich zainteresowanych, jednak już bez dalszych aktualizacji.

Przeczytaj też: Gry podobne do God of War

Kup Wild Hearts

Mimo że źródło tych doniesień zdaje się wiarygodne, to do momentu jakichkolwiek oficjalnych komunikatów warto zachować do nich pewien dystans. Jeśli faktycznie EA postanowi porzucić Wild Hearts, to niebawem powinniśmy otrzymać stosowny komunikat. Wygląda na to, że seria Monster Hunter nie doczekała się i jeszcze przez długi czas nie doczeka godne konkurenta. Trochę szkoda.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.