Wild Hearts będzie regularnie aktualizowane. Twórcy zapowiadają plany rozwoju gry

Wild Hearts

Wild Hearts zapowiada się na bardzo ciekawą produkcję. Gra nie będzie zawierać żadnych mikrotransakcji, debiutuje bardzo szybko po pierwszej zapowiedzi, a teraz twórcy zapewniają również, że planują regularnie wzbogacać swoją produkcję o nową zawartość.

REKLAMA

Plany rozwoju Wild Hearts

Zwiastun Wild Hearts

Wild Hearts zadebiutuje 17 lutego 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Gra zapowiada się na bezpośrednią konkurencję dla Monster Huntera i od wczoraj dostępna jest w formie triala, który pozwala przed zakupem przetestować początki kampanii.

Wahających się nad preorderem graczy twórcy postanowili zapewnić dodatkowo o tym, że prędko nie zakończą wsparcia dla tego tytułu. Na kilka dni przed premierą poznaliśmy szczegóły marcowej i kwietniowej aktualizacji. Deweloperzy dodadzą nowe Kemono, Karakuri, różne wariacje broni oraz pancerzy i dostarczą graczom więcej trudniejszych zadań.

Przeczytaj też: Najlepsze gry ekonomiczne

Koei Tecmo tworzy najwyraźniej grę na lata. Jeżeli Wild Hearts zbuduje wokół siebie większą społeczność i będzie cieszyć się popularnością, możemy doczekać się solidnego rywala dla Monster Huntera, który będzie regularnie wzbogacany o nową zawartość.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!