Wild Hearts nie radzi sobie dobrze na Xbox Series S. Słaba grafika i tylko 30 klatek

Wild Hearts

Premiera Wild Hearts zbliża się wielkimi krokami. Parę dni temu poznaliśmy pierwsze wrażenia różnych przedstawicieli mediów i zadebiutował darmowy trial w Game Passie oraz EA Play. Wersja demonstracyjna pokazuje niestety, że nie wszystkie konsole dobrze radzą sobie z nową grą EA.

Wild Hearts na Xbox Series S

Fragment rozgrywki Wild Hearts z Xbox Series S

Omega Force nie przykuło najwyraźniej zbyt dużej uwagi do Wild Hearts na Xbox Series S. Na powyższym materiale zobaczyć można krótką prezentację tego, jak działa ten tytuł na słabszej konsoli Microsoftu. Gra wygląda słabo, oferuje niską rozdzielczość i zaledwie 30 fps.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląd gry poprawia delikatnie wyłączenie motion blur. WIld Hearts przestaje być tak rozmazane i nie prezentuje się aż tak źle. Trudno jednak, żeby tego typu materiały, których w sieci powoli pojawia się coraz więcej, miały zachęcić graczy do zakupu tego tytułu na XSS.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Ciężko również uwierzyć, żeby Xbox Series S nie był w stanie zaoferować graczom lepszej jakości. Możliwe więc, że z czasem Wild Hearts doczeka się jakichś aktualizacji, które poprawią performance na tej konsoli.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.