Wild Hearts z darmowym trialem. Grę mogą sprawdzić subskrybenci Game Passa oraz EA Play

Wild Hearts

Wild Hearts jest jedną z najciekawszych tegorocznych premier. Gra ukaże się na rynku już 17 lutego, ale wcześniej mogą ją sprawdzić subskrybenci Game Passa oraz EA Play. 10-godzinny trial produkcji jest bowiem od dziś dostępny w obydwu tych usługach.

10-godzinny trial Wild Hearts dostępny w Game Passie oraz EA Play

Zwiastun Wild Hearts

Subskrybenci EA Play oraz usług PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś pobrać wersję próbną Wild Hearts. Deweloperzy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami właśnie opublikowali bowiem 10-godzinny trial nadchodzącej produkcji. Pełna wersja gry zadebiutuje już za cztery dni, czyli 17 lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Informacja ta z całą pewnością ucieszy licznych fanów, którzy już dotychczas zgromadzili się wokół Wild Hearts. Tytuł ten ma być odpowiedzią EA na cieszącą się ogromną popularnością serię Monster Hunter Capcomu.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Wild Hearts ukaże się na półkach sklepowych 17 lutego na PC, Xboxie Series X|S oraz PS5. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy EA planuje w przyszłości wydanie gry także na pozostałe platformy.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.