Wild Hearts z darmowym trialem. Grę mogą sprawdzić subskrybenci Game Passa oraz EA Play

Wild Hearts

Wild Hearts jest jedną z najciekawszych tegorocznych premier. Gra ukaże się na rynku już 17 lutego, ale wcześniej mogą ją sprawdzić subskrybenci Game Passa oraz EA Play. 10-godzinny trial produkcji jest bowiem od dziś dostępny w obydwu tych usługach.

REKLAMA

10-godzinny trial Wild Hearts dostępny w Game Passie oraz EA Play

Zwiastun Wild Hearts

Subskrybenci EA Play oraz usług PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś pobrać wersję próbną Wild Hearts. Deweloperzy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami właśnie opublikowali bowiem 10-godzinny trial nadchodzącej produkcji. Pełna wersja gry zadebiutuje już za cztery dni, czyli 17 lutego.

Informacja ta z całą pewnością ucieszy licznych fanów, którzy już dotychczas zgromadzili się wokół Wild Hearts. Tytuł ten ma być odpowiedzią EA na cieszącą się ogromną popularnością serię Monster Hunter Capcomu.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Wild Hearts ukaże się na półkach sklepowych 17 lutego na PC, Xboxie Series X|S oraz PS5. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy EA planuje w przyszłości wydanie gry także na pozostałe platformy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!