Wild Hearts to nowa „gra o polowaniu” od Electronic Arts i Koei Tecmo. Prezentacja już jutro

Wild Hearts

Dwa tygodniu temu Electronic Arts poinformowało o nawiązaniu współpracy z Koei Tecmo, w ramach której zespół Omega Force – studio należące do japońskiej firmy – stworzy nową „grę o polowaniu”. Tymczasem okazuje się, że wspomniana produkcja nosi tytuł Wild Hearts. Już jutro natomiast deweloperzy oraz wydawcy zaprezentują zwiastun gry.

Electronic Arts zaprasza na prezentację gry Wild Hearts

Polowanie czas zacząć🐺 Pierwszy zwiastun pokażemy już 28 września! #PlayWildHearts
Ustaw sobie przypomnienie: https://t.co/V0BDlkY5Gf pic.twitter.com/YkTrTac5fK

— EA Polska (@eapolska) September 26, 2022

Polowanie czas zacząć🐺 Pierwszy zwiastun pokażemy już 28 września! #PlayWildHearts
Ustaw sobie przypomnienie: https://t.co/V0BDlkY5Gf pic.twitter.com/YkTrTac5fK

— EA Polska (@eapolska) September 26, 2022

Zgodnie z przekazanymi informacjami, pierwszy trailer Wild Hearts zostanie opublikowany jutro – 28 września – o 16:00 czasu polskiego. Niestety firmy Electronic Arts oraz Koei Tecmo nie ujawniły żadnych dodatkowych szczegółów na temat wspomnianego tytułu. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na jutrzejszy materiał.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Wild Hearts ma zaoferować „najwyższej jakości rozgrywkę w świecie feudalnej Japonii z motywami fantasy”. Produkcja Omega Force ukaże się na rynku w ramach programu EA Originals, dzięki któremu gracze mieli okazję zapoznać się m.in. z takimi tytułami jak It Takes Two czy Knockout City.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.