Wild Hearts na nowym zwiastunie. Electronic Arts prezentuje nowe IP dla fanów Monster Huntera

Wild Hearts

Gala The Game Awards 2022 była jak co roku doskonałym momentem, żeby zaprezentować fanom gier wideo nowe produkcje, które powoli zmierzają na konsole oraz PC. Jednym z tych tytułów jest Wild Hearts, nowe IP Electronic Arts.

Nowy zwiastun Wild Hearts

Zwiastun Wild Hearts

Electronic Arts dostrzegło potencjał w niszy okupowanej do tej pory głównie przez Monster Huntera. Wcześniej swoich sił w walce z Capcomem próbowało Dauntless, a teraz zrobi to znany, zachodni wydawca. Za grę odpowiedzialne jest studio Omega Force, twórcy Dynasty Warriors.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nowy zwiastun pokazuje więcej tego, czego spodziewamy się po Wild Hearts. Na krótkim materiale możemy zobaczyć kilka charakterystycznych potworów oraz władających różne bronie bohaterów, którzy będą walczyć z tymi potężnymi bestiami.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Premierę Wild Hearts zaplanowano na 17 lutego 2023 roku. Gra ma zadebiutować na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC. Electronic Arts i Omega Force stawiają więc na doświadczenie wyłącznie dla posiadaczy sprzętu nowej generacji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.