Data premiery Wildmender ujawniona! Intrygujący indyk opowiadający o upadłej cywilizacji coraz bliżej

Wildmender

Gry indie cieszą się coraz większą popularnością, a gracze jak nigdy dotąd doceniają nieszablonowe podejście mniejszych producentów. Jako potencjalnie świetna produkcja jawi się nadchodzący Wildmender, którego to datę premiery właśnie poznaliśmy. Gra zapowiada się niezwykle intrygująco i może okazać się swojego rodzaju „perełką”.

Data premiery Wildmender ujawniona, platformy również

Zwiastun Wildmender

Wildmender to niezależna produkcja osadzona w realiach upadłej cywilizacji. Podczas zabawy wcielimy się w postać ogrodnika, który musi przetrwać w niezwykle nieprzyjaznych warunkach oraz odkryć tajemnicę zagłady ludzkości. Będzie można grać samotnie, jak i w trybie multiplayer (do 4 osób).

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł – najlepsze modele

Kup Xbox Series S

Najnowszy trailer produkcji studia Muse Games wygląda intrygująco i zapowiada oldschoolowa, „bajkową” przygodę, mogącą budzić skojarzenia z kultową serią The Legend of Zelda od Nintendo. Premiera Wildmender odbędzie się już 28 września 2023 roku. Gra będzie dostępna na komputerach PC (Steam), Xboxach Series X|S oraz PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.