Microsoft ujawnił datę startu wiosennej wyprzedaży gier na Xboxa! Spore promocje ruszają już wkrótce

Xbox

Pod koniec marca Sony wystartowało ze swoją wiosenną wyprzedażą, dzięki której przy zakupie wybranych pozycji można zaoszczędzić naprawdę sporo. Oczywiście specjalną ofertę szykuje również Microsoft, a dziś dowiedzieliśmy się, kiedy oficjalnie ona wystartuje. Nie pozostaje więc nic innego jak szykować portfele!

Microsoft zdradził datę startu wiosennej wyprzedaży w Xbox Store

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5

Microsoft poinformował dziś, że wiosenne promocje w Xbox Store rozpoczną się już 7 kwietnia i potrwają do 20 kwietnia 2023 roku. Przy okazji producent Xboxów zdradził, że możemy spodziewać się rabatów nawet do 60% na produkcje takie jak Forza Horizon 5, Sonic Froniters czy Jurassic World Evolution 2.

Niestety poza tymi informacjami gigant z Redmond postanowił nie podawać innych konkretów, lecz portale Pure Xbox spekuluje, że upustami objętych może być nawet 500 różnych pozycji.

Przeczytaj też: Gry podobne do GTA

Do rozpoczęcia promocji pozostały dwa dni, więc wszystkim przymierzającym się do większych zakupów radzimy się jeszcze wstrzymać. Na koniec warto wspomnieć, że osoby, którym przydałby się nowy (lub po prostu kolejny) pad do Xboxa, mogą skorzystać ze stosownych rabatów na kontrolery, które dostępne są na Amazon.pl.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.