Polskie Witchfire wygląda fenomenalnie! Nowy gameplay trailer zdradza wsparcie gry dla DLSS 3

Witchfire

The Astronauts to zdecydowanie jeden z najlepszych i najciekawszych polskich deweloperów. Studio Adriana Chmielarza od dłuższego czasu przygotowuje zapowiadające się ciekawie Witchfire. Właśnie udostępniono nam nowy zwiastun tej ambitnej produkcji.

Nowy zwiastun Witchfire

Najnowszy zwiastun Witchfire

Witchfire to tworzona przez studio The Astronauts polska gra FPS z elementami RPG. Prace nad produkcją ujawniono już w 2017 roku, ale sam przywódca zespołu stojącego za tworzeniem tytułu – Adrian Chmielarz – przyznaje, że jakość jest dla jego studia najważniejsza.

Dziś możemy zapoznać się z najnowszym zwiastunem ambitnego projektu, który powstaje na Unreal Engine 4. Pomimo wykorzystywania starszej wersji silnika gra nadal prezentuje się ciekawie. Co warte wspomnienia, zaimplementowana do niej zostanie technologia DLSS 3. Rozwiązanie to zostało stworzone przez Nvidię specjalnie dla kart GeForce RTX z serii 40. Polega w dużym skrócie na wykorzystaniu sztucznej inteligencji do poprawy ilości wyświetlanych klatek na sekundę.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Samo Witchfire zadebiutować miało pierwotnie już w zeszłym roku, ale ostatecznie data premiery gry została przesunięta na 2023 rok. Produkcja ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z