Witchfire otrzyma wczesny dostęp! Produkcja polskiego studia niebawem trafi do graczy

Witchfire

Po całkiem ciekawej zapowiedzi Prince of Persia The Lost Crown oraz ciekawym fragmencie gameplayu z Mortal Kombat 1 otrzymaliśmy też trailer nieco mniejszej, ale równie ciekawej produkcji. Okazuje się, że na Summer Game Fest otrzymaliśmy konkrety na temat tytułu od polskiego studia The Astronauts. Mowa oczywiście o Witchfire!

Witchfire z datą rozpoczęcia wczesnego dostępu

Witchfire – trailer

Na krótkim, bo zaledwie minutowym trailerze, przedstawione zostały całkiem interesujące ujęcia z Witchfire. Porównując ten materiał, z poprzednimi filmami udostępnionymi przez deweloperów widać, że produkcja zmierza w dobrym kierunku i zyskuje na klimacie.

To nie koniec, bo Witchfire w stosunkowo niedalekiej przyszłości trafi do wczesnego dostępu, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić jak prezentuje się dzieło The Astronauts.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Dokładniej rzecz biorąc Witchfire zacznie być dostępne we wczesnym dostępie już 20 września 2023 roku na Epic Games Store. Jest to naprawdę interesująca wiadomość dla wszystkich, którym marzą się polowania na czarownice.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.