Wo Long: Fallen Dynasty okazało się sukcesem! Grę sprawdziły miliony graczy

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition

Jesteśmy w przededniu premiery Rise of the Ronin, ale Team Ninja podzieliło się właśnie z nami wiadomością na temat poprzedniej gry zespołu. Chodzi o Wo Long: Fallen Dynasty, które zostało już sprawdzone przez 5 milionów graczy. Twórcy mogą więc mówić o niemałym sukcesie.

Wo Long: Fallen Dynasty – 5 milionów graczy

Wo Long Fallen Dynasty 5 milionów graczy
Wo Long: Fallen Dynasty – 5 milionów graczy

Trzeba przyznać, że gatunek soulslike ostatnio powrócił nieco do łask graczy. Przykładem tego jest Wo Long: Fallen Dynasty, które właśnie przekroczyło barierę 5 milionów graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Możemy więc mówić o sukcesie, który być może napędzi Rise of the Ronin. Team Ninja szykuje się bowiem do kolejnej premiery – gra zadebiutuje już 22 marca, tym razem wyłącznie na PS5.

Wygląda na to, że produkcja ta przyniesie zespołowi kolejne wyrazy uznania, nawet pomimo pojawiającej się ostatnio krytyki. Team Ninja udowodniło już przecież wielokrotnie, że zna się na rzeczy.

Wracając do Wo Long: Fallen Dynasty, produkcja ta zadebiutowała 3 marca 2024 roku. Obecnie jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One i Xboxach Series X|S oraz w abonamencie Xbox Game Pass.

Źródło: Team Ninja

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.