Wo Long Fallen Dynasty doczekało się aktualizacji na PC. Team Ninja stara się usprawniać swoją najnowszą grę

Wo Long Fallen Dynasty

Premiera Wo Long Fallen Dynasty już za nami, a co za tym idzie, poznaliśmy nie tylko opinie recenzentów, ale co ważniejsze zdanie samych graczy na temat tej produkcji. Niestety zebrała ona sporo negatywnych opinii od właścicieli pecetów, którzy skarżyli się na problemy ze sterowaniem i problemy z wydajnością. Na szczęście Team Ninja nie próżnuje i wydało właśnie najnowszy patch, który usuwa wiele z najbardziej dotkliwych problemów.

Wo Long Fallen Dynasty — aktualizacja 1.03 poprawia m.in. sterowanie kamerą za pomocą myszy

Wo Long Fallen Dynasty

Aktualizacja 1.03 na ten moment dostępna jest wyłącznie na PC, jednak w niedalekiej przyszłości pojawi się ona na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S. Najważniejszymi cechami tego patcha jest fakt, iż naprawia on błędy związane z bonusami nakładanymi wraz z poszczególnymi elementami ekwipunku oraz usprawnia sterowanie kamerą za pomocą myszy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo osoby, które zostały zapraszane do rozgrywki przez innych graczy, mają wreszcie możliwość pomijania przerywników filmowych i mogą oni teraz opuszczać sesję gospodarza po starciu z bossami. Wyeliminowano również błędy związane z używaniem pewnych ataków za pomocą halabard.

Wo Long Fallen Dynasty
Wo Long Fallen Dynasty

Poza kwestiami gameplayowymi poruszona została również ta dotycząca oprawy wizualnej. Team Ninja zapewnia, że usunięto usterkę powodującą wybieranie przez grę niewłaściwej karty graficznej oraz, która uniemożliwiała wybranie niektórych rozdzielczości obrazu.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedźmina

Nie są to oczywiście jedyne poprawki, pełna ich lista dostępna jest pod tym adresem. Zapewne nie jest to jedyna łatka, która zagości w najnowszej produkcji Team Ninja, jednak jest to bardzo dobra wiadomość, bo widać, iż studiu zależy na usprawnieniu swojej gry i zapewnieniu grającym jak najlepszych wrażeń.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.