Wo Long: Fallen Dynasty błyszczy na fabularnym zwiastunie! Twórcy wprowadzają graczy w historię

Wo Long: Fallen Dynasty

W zeszłym tygodniu do sieci trafił obszerny gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty, w którym zaprezentowano starcie z jednym z bossów. Dziś natomiast deweloperzy ze studia Team Ninja postanowili wprowadzić graczy w historię wspomnianej produkcji i opublikowali fabularny zwiastun swojego nadchodzącego dzieła.

Team Ninja prezentuje fabularny zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty – fabularny zwiastun

Akcja Wo Long: Fallen Dynasty została osadzona w Epoce Trzech Królestw podczas epoki późnej dynastii Han. Chiny „słaniają się pod naporem chaosu i zniszczenia”, a wspomniany i „prosperujący przez wiele lat” ród znajduje się na krawędzi upadku.

Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Team Ninja „z rozmachem” przedstawi historię bezimiennego żołnierza, który walczy o przetrwanie „w mrocznej i fantastycznej wersji świata”, która została opanowana przez demony.

W opublikowanym dzisiaj materiale wideo nie brakuje zarówno scenek przerywnikowych, jak i fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak Wo Long: Fallen Dynasty prezentuje się w akcji na kilka tygodni przed premierą.

Zobacz też: Najlepsze mikrofony do streamingu

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto pamiętać, że najnowsza produkcja studia Team Ninja trafi w dniu swojej premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z