Wo Long: Fallen Dynasty z kolejną prezentacją rozgrywki! Gameplay pokazuje eksplorację i walkę z bossem

Wo Long: Fallen Dynasty

Wczoraj Koei Tecmo opublikowało fabularny zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny nowy i warty uwagi materiał poświęcony wspomnianemu tytułowi. Redakcja serwisu Game Informer opublikowała bowiem obszerny gameplay z nadchodzącej produkcji studia Team Ninja.

Do sieci trafił nowy gameplay z Wo Long: Fallen Dynasty od studia Team Ninja

Wo Long: Fallen Dynasty – gameplay

Powyższy materiał wideo trwa 12 minut i pozwala przyjrzeć się jednej z lokacji, którą gracze odwiedzą w trakcie rozgrywki. Podczas eksploracji wspomnianego terenu będzie trzeba mierzyć się z szeregowymi przeciwnikami, którzy nie powinni sprawić problemów doświadczonym fanom gatunku.

To jednak nie koniec atrakcji. Na końcu materiału znalazło się bowiem miejsce na starcie z bossem o nazwie Zhuyan. Potyczka jest całkiem widowiskowa, głównie ze względu na umiejętności wspomnianego monstrum. Na uwagę zasługuje również ciekawy design potwora, który swoim wyglądem przypomina ogromną małpę.

Zobacz też: Kody do The Forest

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 3 marca. Należy pamiętać, że nadchodząca produkcja twórców serii Nioh trafi w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!