Wo Long Fallen Dynasty na kolejnym gameplayu. Tytuł zaoferuje bardzo rozbudowaną i dynamiczną rozgrywkę

Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long Fallen Dynasty już od pierwszych zapowiedzi zdaje się produkcją, która rzuci rękawice największym seriom z gatunku soulslike. We wrześniu posiadacze konsol PS5 i Xbox Series X|S mieli okazję na własne skórze poczuć, jak prezentuje się ten tytuł w ramach wersji demonstracyjnej dostępnej przez jeden weekend. Teraz twórcy podzielili się kolejnym fragmentem gameplayu, który rzuca jeszcze więcej światła na bodaj najważniejszy aspekt tej gry, czyli walkę.

Gameplay z Wo Long Fallen Dynasty prezentuje wiele ciekawych stylów rozgrywki

Wo Long Fallen Dynasty — gameplay

Udostępniony 8-minutowy materiał skupia się przede wszystkim właśnie na potyczkach z przeciwnikami, których w Wo Long Fallen Dynasty nie będzie brakować. Bezimienny bohater będzie mieć do dyspozycji całkiem pokaźny arsenał broni i umiejętności, które dobierać będzie można według własnych preferencji. Z mechanicznego punktu widzenia same potyczki wyglądają dość dynamicznie i zdają się za każdym razem oferować oryginalne doświadczenie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sporą część wideo zajmuje starcie z jednym z bossów nazwanym Fengxi. W tym miejscu niektórzy mogą czuć się nieco rozczarowani, walka ta bowiem bardziej przypomina serię Monster Hunter niż gry z gatunku soulslike; widać tutaj sporą liczbę ciosów wyprowadzanych w bardzo krótkim czasie.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Na koniec warto jeszcze zaznaczyć, że warstwa wizualna w grze trzyma naprawdę wysoki poziom i może zadowolić bardziej wymagających graczy. Z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że Wo Long Fallen Dynasty trafi do sprzedaży 3 marca 2023 roku na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od dnia premiery produkcja ta dostępna będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.