Wo Long: Fallen Dynasty wkrótce z masą nowej zawartości! Team Ninja ujawniło datę premiery pierwszego DLC

Wo Long Fallen Dynasty

Team Ninja pod koniec kwietnia pochwaliło się wynikami sprzedaży Wo Long: Fallen Dynasty. Tymczasem okazuje się, że fani najnowszej produkcji twórców serii Nioh będą mieli niedługo powód, by ponownie udać się do fantastycznej wersji świata z Epoki Trzech Królestw. Deweloperzy ujawnili bowiem dokładną datę premiery pierwszego płatnego DLC.

Wo Long: Fallen Dynasty otrzyma w czerwcu pierwszy płatny dodatek

Wo Long: Fallen Dynasty DLC „Battle of Zhongyuan”

Na oficjalnej stronie Team Ninja pojawił się wpis, w którym studio poinformowało, że dodatek „Battle of Zhongyuan” do gry Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 29 czerwca 2023 roku. Nadchodzące rozszerzenie wzbogaci najnowsze dzieło twórców serii Nioh m.in. o nowy poziom trudności. W ręce graczy oddane zostaną również nowy rodzaj broni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

DLC „Battle of Zhongyuan” zaoferuje także zupełnie nową historię, w której trakcie użytkownicy zmierzą się z nowymi wrogami. Team Ninja zapowiada, że nadchodzący dodatek dostarczy wszystkim graczom „ekscytujących wrażeń”. Więcej szczegółów na temat wspomnianego rozszerzenia mamy otrzymać „wkrótce”.

Zobacz też: Najlepsze tablety do gier

Na koniec warto przypomnieć, że Wo Long: Fallen Dynasty dostępne jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Najnowsza produkcja studia Team Ninja w dniu swojej premiery trafiła również do biblioteki Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.