Wo Long Fallen Dynasty jeszcze przed premierą otrzyma kolejną wersję demo! Miły gest ze strony twórców

Wo Long Fallen Dynasty

Do premiery Wo Long Fallen Dynasty pozostał niespełna miesiąc, a twórcy nie szczędzą wysiłków wkładanych w kampanię marketingową swojego najnowszego dzieła. Po serii ostatnich materiał prezentujących kolejne fragmenty gameplayu przyszła pora na całkiem ciekawe ogłoszenie. Okazuje się bowiem, że jeszcze przed premierą udostępniona zostanie specjalna wersja demo gry.

Wo Long Fallen Dynasty z wersją demo na tydzień przed premierą. Tym razem zagrają także posiadacze PS4 i Xbox One

Według informacji zamieszczonej na Twitterze Wo Long Fallen Dynasty na tydzień przed premierą, czyli 24 lutego otrzyma specjalną wersję demonstracyjną. W przeciwieństwie do podobnego wydarzenia, które miało miejsce we wrześniu, tym razem dostęp do tego wydania zyskają również posiadacze PC, PS4 i Xbox One.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, nie wiadomo jak długi fragment rozgrywki obejmować będzie udostępnione demo. Pewne jest natomiast, że zapis z wersji demonstracyjnej będzie można bez przeszkód przenieść do pełnej wersji gry, a w zamian za to otrzymać DLC zatytułowane Crouching Dragon Helmet, który zawierać będzie — jak sama nazwa wskazuje — specjalny hełm.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł

Jest to na pewno ciekawe rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy nie mogą doczekać się debiutu gry określanej przez niektórych „duchowym następcą serii Nioh”. Poza tym cały wątek fabularny ma zająć trochę ponad 40 godzin, a więc będzie szansa jeszcze przed premierą nadgonić sobie postęp i lepiej zapoznać się z tym, co ostatecznie zaoferuje Wo Long Fallen Dynasty. Na koniec warto także wspomnieć, że produkcja dostępna będzie od premiery w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.