Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty są „podekscytowani” premierą gry w Xbox Game Pass

Wo Long: Fallen Dynasty

W zeszłym tygodniu użytkownicy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X|S otrzymali możliwość pobrania wersji demonstracyjnej gry Wo Long: Fallen Dynasty. Tymczasem okazuje się, że deweloperzy z Team Ninja są „naprawdę podekscytowani” faktem, że ich nadchodząca produkcja trafi w dniu premiery do biblioteki Xbox Game Pass. Twórcy wierzą bowiem, że dzięki usłudze Microsoftu gra będzie cieszyć się większym zainteresowaniem.

Dzięki usłudze Xbox Game Pass Wo Long: Fallen Dynasty dotrze do większej liczby graczy

Wo Long: Fallen Dynasty – gameplay trailer

W rozmowie z serwisem MP1st Fumihiko Yasuda ze studia Team Ninja przyznał, że Wo Long: Fallen Dynasty będzie „naprawdę trudną grą” i zespół nie jest pewien, w jaki sposób tytuł zostanie odebrany. Deweloper zaznacza jednak, że udostępnienie wspomnianej produkcji w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass pozwoli dotrzeć do szerszej liczby graczy, w tym także do tych, którzy nigdy wcześniej nie próbowali swoich sił w tego typu grach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Yasuda wierzy również, że dzięki udostępnieniu Wo Long: Fallen Dynasty w Xbox Game Pass studio Team Ninja zyska nowych fanów. Deweloper przyznaje także, że jest to coś nowego zarówno dla twórców, jak i wydawcy, firmy Koei Tecmo, dlatego też wszyscy są „naprawdę podekscytowani”, że wspomniana produkcja zadebiutuje w usłudze Microsoftu.

Zobacz też: Pad do PC – najlepsze modele

Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Nadchodzące dzieło Team Ninja ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.