Wo Long Fallen Dynasty z nowym zwiastunem na TGS 2022. Team Ninja opowiada o swoim tytule

Wo Long Fallen Dynasty

Dzisiejszy panel Xboxa podczas Tokyo Game Show obfitował w wiele ciekawych informacji na temat produkcji, które w przyszłości zagoszczą na tej platformie. W trakcie jego trwania ogłoszono chociażby że Deathloop trafi na Xbox Series X|S oraz do Game Passa. Poza tym „Zieloni” zaprezentowali zupełnie nowy zwiastun Wo Long Fallen Dynasty. Trzeba przyznać, że gra zapowiada się znakomicie.

Wo Long Fallen Dynasty zaoferuje między innymi rozbudowany kreator postaci

Trailer Wo Long Fallen Dynasty

Zaprezentowany materiał jest swego rodzaju wywiadem, który przeplatany jest kolejnymi ujęciami bezpośrednio z gry. Produkcja zaoferuje rozbudowany kreator postaci zamiast odgórnie narzuconego protagonisty. Dzięki temu gracze będą mogli jeszcze bardziej „zanurzyć” się w fabule z postacią, którą sami wykreowali. Ponadto własnoręcznie stworzony bohater urozmaici rozgrywkę w trybie wieloosobowym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wo Long Fallen Dynasty będzie grą wymagającą, ale nie przesadnie trudną. W założeniu twórców ma ona rzucać grającym wyzwanie, dając jednocześnie dużą swobodę wyboru taktyki i broni. Całość ma sprawiać, że gracze będą czuć satysfakcję z czynionych postępów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Wszyscy zainteresowani Wo Long Fallen Dynasty będą mogli przyjrzeć się bliżej produkcji podczas specjalnej transmisji, która odbędzie się 16 września 2022 roku. Na koniec przypominamy, że gra ta zadebiutuje na początku 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od początku dostępna będzie w ramach usługi Xbox Game Pass.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.