Wo Long Fallen Dynasty jest za trudne? Na Xboxie pierwszego bossa pokonało zaledwie 33% graczy

Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long Fallen Dynasty było hucznie zapowiadaną premierą. Pierwsze recenzje gry były potwierdziły jakość tego tytułu, ale z drugiej strony ze strony gracze alarmowali o zbyt wysokim poziomie trudności produkcji. Ich opinie mogą być uzasadnione, bo w przypadku Xboxa pierwszego bossa zdołało pokonać tylko 33% graczy.

REKLAMA

Tylko 33% użytkowników Xboxa pokonało pierwszego bossa w Wo Long Fallen Dynasty

Wo Long Fallen Dynasty

Pomimo problemów technicznych PC-towej wersji Wo Long Fallen Dynasty, gra została dobrze przyjęta przez recenzentów. Duża część graczy również zachwalała tę produkcję, ale z drugiej strony jeszcze więcej opinii informowało o zbyt wysokim poziomie trudności produkcji.

Okazuje się, że powyższe stwierdzenie potwierdza się w statystykach. Dane z osiągnięć na Xboxie wskazują bowiem, że zaledwie 33% zdołało pokonać pierwszego bossa pojawiającego się w Wo Long Fallen Dynasty.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Z drugiej strony pamiętajmy, że gra jest również dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. Fakt ten umożliwia sprawdzenie tytułu także przez graczy mających mniejsze doświadczenie z tego typu produkcjami.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!