Na Wonder Woman od Monolith Productions będzie trzeba trochę poczekać. Gra ma rzekomo „kłopoty”

Wonder Woman

Pod koniec listopada jeden z branżowych insiderów podzielił się kilkoma szczegółami na temat gry Wonder Woman od Monolith Productions. Wygląda jednak na to, że w najbliższym czasie nie otrzymamy żadnych oficjalnych informacji i materiałów ze wspomnianego tytułu. Nowa produkcja twórców Śródziemie: Cień Wojny powstaje rzekomo w bólach.

Prace nad Wonder Woman nie idą po myśli deweloperów ze studia Monolith Productions

Wonder Woman – teaser

Niepokojącymi doniesieniami na temat Wonder Woman podzielił się Greg Miller, czyli jeden ze współzałożycieli podcastu Kinda Funny Games. O problemach nadchodzącej produkcji Monolith Productions dziennikarz miał usłyszeć od „wtajemniczonej osoby”, która stwierdziła, że „gra ma kłopoty”. Miller nie ujawnił jednak żadnych dodatkowych szczegółów na temat wspomnianego tytułu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Współzałożyciel podcastu Kinda Funny Games dodał, że w związku ze wspomnianymi problemami nie spodziewa się, by gra Wonder Woman doczekała się w najbliższym czasie prezentacji. Wiele wskazuje na to, że zainteresowani gracze będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Pozostaje mieć również nadzieję, że deweloperom z Monolith Productions uda się pokonać wszelkie trudności, a sama gra spełni oczekiwania fanów DC.

Na koniec warto przypomnieć, że od zapowiedzi Wonder Woman od Monolith Productions minęło już 2,5 roku. O wspomnianej produkcji po raz pierwszy usłyszeliśmy bowiem na The Game Awards 2021, gdzie zaprezentowano jedynie krótki teaser. Od tamtego czasu deweloperzy nie podzielili się natomiast żadnymi szczegółami i materiałami ze swojej gry.

Źródło: PSU

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.