Nowe szczegóły dotyczące Wonder Woman! Znany insider wspomina o rozgrywce, broni i wydajności gry

Wonder Woman

Wokół Wonder Woman pojawiły się ostatnio spekulacje, jakoby produkcja miała być grą-usługą. Plotki zostały zdementowane przez Davida Zaslava, dyrektora generalnego Warner Bros. Discovery. Nie poznaliśmy wówczas żadnych dodatkowych szczegółów na temat tytułu, jednak te pojawiły się w niedawno opublikowanym podcaście z udziałem Nicka Bakera – branżowego insidera.

Nowe informacje na temat Wonder Woman od branżowego insidera

Podcast XboxEra z udziałem Nicka Bakera

Niedawny podcast XboxEra przyniósł kilka nowych informacji na temat Wonder Woman. Nick Baker podzielił się szczegółami dotyczącymi rozgrywki i wizualnej strony tej produkcji. Według jego wiedzy, w grze będą elementy skakania, podskoków i szybkich doskoków, co ma sprawić, że będzie ona „naprawdę fajna” i podobna do „dobrej wersji” Crackdown.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nick wspomina także, że gracze zmierzą się z podstawowymi przeciwnikami (mobami), mini-bossami oraz głównymi bossami. Produkcja ma zaoferować skrzynie z wyposażeniem, które posiadać będzie indywidualne statystyki – podobnie jak w ostatnich grach z serii God of War. Ponadto Lasso Prawdy, czyli broń Wonder Woman, ma przypominać pod względem mechanicznym sieci Spider-Mana, ponieważ gracze będą mogli nim owijać i uderzać wrogów, tworząc różne kombinacje.

Jeżeli chodzi o wydajność gry na konsolach, insider zaznacza, że aktualna wersja gry Wonder Woman działa w 30 klatkach na sekundę. Monolith Productions planuje jednak wprowadzić tryb wydajności, pozwalający zagrać w 60 FPS-ach. Jeśli chodzi o oprawę wizualną, gra ma być na poziomie zbliżonym do Gotham Knights, jednak ostatecznie ma przewyższać ostatnią produkcję WB Games Montreal pod względem grafiki.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Wonder Woman zgodnie ze słowami przedstawiciela Warner Bros. ma stanowić jednoosobową grę akcji z dynamicznym, otwartym światem. Nie otrzymaliśmy jednak wielu oficjalnych komunikatów na temat gry, zatem zainteresowanym pozostaje oczekiwać na kolejne doniesienia.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.