Wonder Woman nie będzie grą-usługą. Przedstawiciel Warner Bros. skomentował niedawne doniesienia

Wonder Woman

David Zaslav, dyrektor generalny Warner Bros. Discovery podczas omawiania wyników finansowych za trzeci kwartał 2023 r. stwierdził, że spółka w większym stopniu skupi się na monetyzacji gier. Społeczność zaczęła wówczas zastanawiać się nad losem niewydanych jeszcze tytułów, wliczając w to produkcję w całości poświęconą Wonder Woman. Jeden z przedstawicieli wydawcy skomentował pojawiające się w sieci plotki.

Twórcy Wonder Woman skupiają się na trybie dla pojedynczego gracza. Warner Bros. ucina spekulacje

Wonder Woman – oficjalna zapowiedź gry

W ubiegłym tygodniu na stronie Warner Bros. dostrzeżono nową ofertę pracy. Studio Monolith Productions, aktualnie skupione na Wonder Woman, poszukiwało programisty odpowiedzialnego za podstawowe elementy rozgrywki (m.in. system walki czy poruszanie się po świecie gry).

W ogłoszeniu zaznaczono, ze mile widziane jest doświadczenie w rozwijaniu gier-usług, co pobudziło wyobraźnię wielu osób. Przedstawiciel wydawcy w rozmowie z portalem IGN uspokoił społeczność, zapewniając, że Wonder Woman będzie tytułem oferującym tryb dla pojedynczego gracza.

Wonder Woman to jednoosobowa gra akcji z dynamicznym, otwartym światem. Widok z perspektywy trzeciej osoby pozwoli graczom wcielić się w Dianę z Themysciry i przedstawi historię osadzoną w uniwersum DC, wykorzystując system Nemesis. Wonder Woman nie była projektowana jako gra-usługa.

Warner Bros.

Zapewnienia wydawcy należy uznać za dobrą informację dla graczy, jednak szkoda, że przy okazji nie podzielono się dodatkowymi szczegółami. Udostępnione materiały dotyczące Wonder Woman w dużej mierze ograniczają się do teasera zaprezentowanego podczas The Game Awards 2021.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.