World of Warcraft Dragonflight z premierą na koniec listopada — Blizzard szykuje nową zawartość

World of Warcraft Dragonflight

Jesień będzie gorącym okresem dla fanów gier od Blizzarda. W październiku ruszy oficjalnie Overwatch 2, a pod koniec listopada do graczy trafi nowy dodatek do World of Warcraft o podtytule Dragonflight. Podano już datę premiery!

REKLAMA

World of Warcraft Dragonflight ukaże się w listopadzie

Trailer World of Warcraft Dragonflight

World of Warcraft Dragonflight ukaże się już 28 listopada 2022 roku. Nowy dodatek do popularnej gry MMO wniesie ze sobą przede wszystkim nową rasę, która będzie swego rodzaju połączeniem człowieka i smoka — dostępna będzie też specjalna klasa. Evoker specjalizować się będzie w (zależnie od poprowadzonego rozwoju bohatera lub bohaterki) w zadawaniu obrażeń, lub leczeniu swoich towarzyszy.

Przeczytaj też: Pad do PC

To jednak nie koniec nowości, ponieważ do gry trafi oczywiście nowy obszar o nazwie Dragon Isle. Twórcy nie zapomnieli o mniejszych nowościach, jak przemodelowany system talentów czy profesji. Jak można przeczytać w komentarzach pod trailerem, gracze są w większości pozytywnie nastawieni do rozszerzenia i wyczekują jego premiery. A co, jeżeli ktoś nie chce grać w najnowszy dodatek? Może spróbować swoich sił w Wrath of the Lich King. WoW nadal ma się nieźle, prawda?

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!