World of Warcraft otrzyma popularny tryb rozgrywki! Gracze mogą go przetestować już dzisiaj

World of Warcraft Plunderstorm

Battle Royale to niezwykle popularny tryb rozgrywki, który rozsławiły takie gry jak Fortnite czy PUBG. Nic dziwnego, że inne studia z mniejszym lub większym sukcesem próbowały zaimplementować go w swoich tytułach. Kolejną produkcją, która skusiła się na dodanie tego trybu, jest World of Warcraft, którego twórcy właśnie zapowiedzieli nowe wydarzenie o tytule Plunderstorm.

Plunderstorm — tryb battle royale w World of Warcraft

World of Warcraft Plunderstorm — zwiastun

W najnowszym poście na oficjalnym blogu Blizzard Entertainment firma zapowiedziała nowy tryb do gry World of Warcraft, o tytule Plunderstorm. Aktualizacja zawierająca tryb jest już dostępna do pobrania z poziomu launchera Battle.net.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Plunderstorm to tryb Battle Royale o tematyce pirackiej. W jednym meczu trwającym do 10 do 15 minut może wziąć udział 60 graczy. W trakcie rozgrywki gracze będą musieli walczyć z innymi, szukać ulepszeń oraz dodatkowego wyposażenia, by przetrwać i pozostać jedynym zwycięzcą na placu boju.

Plunderstorm jest aktualizacją, a nie rozszerzeniem, więc fani WoWa nie muszą się obawiać dodatkowych opłat. Każdy użytkownik posiadający grę oraz aktywny abonament będzie mógł wyprowadzać tryb battle royale.

Choć World of Warcraft nie jest już grą tak popularną jak jeszcze kilka lat temu, to nadal ma swoją oddaną grupę fanów, którzy chętnie zagrają w nowy tryb. Jednym z nich z pewnością będzie były pracownik Blizzarda, który odchodząc z firmy zapewnił sobie 10 lat darmowego grania w WoWa.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.