Były pracownik Blizzarda zapewnił sobie 10 lat darmowego grania w World of Warcraft. Osobliwe pożegnanie z firmą

World of warcraft

Fala zwolnień, jakie w ostatnim czasie przetoczyły się przez cały dział gamingowej dywizji Microsoftu, nie ominęły Blizzarda. W efekcie dość poważnego sprzątania w szeregach firmy anulowano projekt survivalowej gry, która — według ostatnich doniesień — powstawała od przeszło 6 lat. Nowe porządki nie ominęły też innych działów producenta, ale jeden z pracowników postanowił wynieść z firmy coś więcej niż tylko doświadczenie i odprawy.

Były pracownik Blizzarda zapewnił sobie darmowe 10 lat grania w World of Warcraft

Adam Holisky, czyli główny menedżer produktu World of Warcraft, który w Blizzardzie pracował od przeszło 5 lat, dał się przez ten czas poznać części społeczności nie tylko, jako dobry pracownik, ale też wielki fan tejże gry. Niestety, nie udało mu się uniknąć zwolnienia, ale przed samym odejściem postanowił on jeszcze skorzystać z przysługujących mu benefitów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jako pracownikowi Blizzarda przysługiwały mu zestawy kluczy na subskrypcję do World of Warcraft, które otrzymywał rokrocznie. Widząc, co się święci, postanowił wykorzystać je wszystkie i w ten sposób zagwarantował sobie darmową podróż po świecie Azeroth do października 2033 roku.

Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowo dobre podejście, zwłaszcza że Holisky w porę zorientował się, co go czeka i postanowił skorzystać z przysługujących mu benefitów. Oczywiście były pracownik nadal będzie musiał kupować nadchodzące dodatki, jednak taki benefit pozwolił mu w perspektywie najbliższej dekady zaoszczędzić naprawdę sporą sumkę pieniędzy.

Źródło: Twitter/X: Adam Holisky

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.