WRC 10 do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

WRC 10

Dzisiaj czwartek, dlatego też Microsoft przedstawił kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z wyłącznie jedną produkcję. Ten weekend użytkownicy będą mogli spędzić z WRC 10.

REKLAMA

WRC 10 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (29 września – 2 października)

WRC 10 – zwiastun premierowy

Abonenci Microsoftu w niemal każdy weekend otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych produkcji i podobnie jest tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomnianą wyżej grę za darmo do 2 października, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze mody do Skyrim

Jesteście zadowoleni z najnowszej oferty Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy w najbliższy weekend zamierzacie sprawdzić produkcję studia KT Racing.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!