Wreckreation zapowiedziane. To nowa wyścigówka z ciekawymi założeniami od twórców Need for Speed

Wreckreation

Na THQ Nordic doczekaliśmy się wielu ciekawych zapowiedzi, jak i aktualizacji stanu prac nad wcześniej ujawnionymi już tytułami. Do tej pierwszej grupki można zaliczyć Wreckreation, wyścigówkę, nad którą dłubią osoby wcześniej pracujące nad serią Need for Speed czy Burnout.

REKLAMA

Wreckreation rzuci rękawice marce Need for Speed?

Wreckreation – trailer

W Wreckreation otrzymamy do dyspozycji przeogromny otwarty świat – będzie on liczył aż 400 km kwadratowych. Będziemy mogli wziąć udział w rozmaitych zawodach, począwszy od zwykłych wyścigów, poprzez zawody drifterskie, a skończywszy na próbach czasowych, i zmierzyć się z prawdziwymi kierowcami (w multiplayerze) lub tymi sterowanymi przez SI. Atrakcji nie zabraknie.

Sprawdź też: Gothic Remake na fantastycznym zwiastunie!

Gra ma wyróżniać się również ogromną personalizacją pojazdów, a zadaniem społeczności będzie wspólne”pielęgnowanie” świata przygotowanego przez weteranów branży. Wreckreation trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S nie wcześniej niż w 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!