WWE 2K22 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

WWE 2K22 John Cena

Dziś czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W ten weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy ponownie będą mogli sprawdzić za darmo trzy produkcje. Tym razem mowa o WWE 2K22, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Generation Zero.

WWE 2K22, Naruto to Boruto: Shinobi Striker i Generation Zero za darmo w ramach Xbox Free Play Days (28-31 lipca)

WWE 2K22 – trailer

Microsoft w każdy weekend umożliwia graczom przetestowanie kolejnych produkcji i nie inaczej jest i tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 31 lipca, czyli najbliższej niedzieli.

Sprawdź także: Gry na Xbox 360

Jak podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie w najbliższy weekend sprawdzić, którąś z powyższych produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z