Kwietniowa aktualizacja do Xboxa zapowiedziana! Poprawi jedną istotną funkcję

Xbox logo

Microsoft zapowiedział dziś właśnie kwietniową aktualizację do Xboxa. Jej wdrażanie ma rozpocząć się już w tym tygodniu. Opis zawiera natomiast informację o poprawie jednej istotnej funkcji.

Microsoft zapowiedział kwietniową aktualizację do Xboxa

Wyszukiwarka w konsoli Xbox
Odświeżona wyszukiwarka w konsoli Xbox

Zapowiedziana dziś przez Microsoft aktualizacja do Xboxa wprowadzi dwie zmiany. Jedną z nich jest odświeżona, bardziej intuicyjna wyszukiwarka. Jej wyniki umożliwią nam teraz łatwe nawigowanie po tytułach gier, filmów oraz aplikacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Druga nowość nawiązuje do poprzednich uaktualnień, które miały uczynić Xboxy bardziej energooszczędnymi. Mowa tutaj bowiem o regulowanych godzinach aktywności dostępnych z poziomu ustawień opcji zasilania. Dzięki nim po wyborze funkcji uśpienia będziemy mogli wybrać czas, w którym nasze konsole są przeważnie aktywne i mają być gotowe do wybudzenia. Po jego upłynięciu Xbox automatycznie się wyłączy oraz będzie pobierać 0,5 W w porównaniu do 10-15 W w czasie działania.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Przypomnijmy, że wdrażanie aktualizacji do Xboxa na kwiecień 2023 rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu. Z całą pewnością nie jest to największa wydana do tej pory łatka, ale za to wprowadza ciekawe oraz potrzebne modyfikacje.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.