Xbox sprawdza nowe sposoby na zarządzanie subskrypcjami. Powinno być łatwiej

Xbox logo

Obecnie konsola Xbox wymaga nieco główkowania z przeglądarką, aby załatwić pewne sprawy z abonamentem. Teraz powinno to zostać uproszczone. Zmiany są już sprawdzane przez testerów.

Nowe sposoby zarządzania abonamentem na Xboxach są już testowane

Xbox logo
Xbox

Każdy kto korzysta z abonamentów na konsolach Xbox wie, jak to obecnie wygląda. NIektóre z czynności wymagają od nas przejścia do przeglądarki Edge, do której trzeba przejść z danych ustawień.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda na to, że teraz Xbox ułatwi tę sprawę. Członkowie Xbox Insiders już bowiem testują aktualizację umożliwiającą zmianę planu subskrypcji albo statusu rozliczeń cyklicznych bezpośrednio przez system konsoli.

Naturalnie zmiana ta nie jest jakoś przesadnie ogromna. Trzeba jednak przyznać, że i tak znacznie ułatwi życie sporej części użytkowników.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy opcja ta pojawi się dla wszystkich. Powinno to się jednak wydarzyć w ciągu kilku następnych tygodni.

Źródło: Pure Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.