Xbox & Bethesda Games Showcase obejrzymy po polsku. Zapowiedziano też Xbox Games Showcase Extended

Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Konferencja Xbox & Bethesda Games Showcase zbliża się wielkimi krokami — wydarzenie wystartuje już w najbliższą niedzielę (12.06) o godzinie 19:00 czasu polskiego. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że transmisję na żywo będzie można oglądać po polsku. Ponadto Microsoft zapowiedział od razu Xbox & Bethesda Games Showcase Extended.

Xbox & Bethesda Games Showcase po polsku, Xbox & Bethesda Games Showcase Extended w drodze

Xbox & Bethesda Games Showcase Extended
Xbox & Bethesda Games Showcase Extended

Xbox na swoim blogu poinformował, że zaplanowaną na 12 czerwca konferencję Xbox & Bethesda Games Showcase obejrzymy po polsku. Microsoft zapewni polskim graczom lektora (i być może napisy) w ojczystym języku. Xbox & Bethesda Games Showcase będzie transmitowane na żywo na Twitchu, YouTube, Facebooku, Twitterze oraz TikToku. Stream po polsku wystartuje m.in. na Twitchu na kanale Xbox Polska.

Przeczytaj też: Wyprzedaż gier kooperacyjnych w Xbox Store

Na głównej konferencji się jednak nie skończy, bo już 14 czerwca (wtorek) o 19:00 czasu polskiego wystartuje Xbox & Bethesda Games Showcase Extended. Na rozszerzonej transmisji pojawią się m.in. nowe trailery, a także rozmowy z twórcami gier. Show potrwa ok. 90 minut, lecz konferencji Extended nie obejrzymy po polsku na żywo — na ewentualnego lektora lub napisy będziemy musieli poczekać do tygodnia od „dnia zero”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z