Xbox załatwia pracę w prawdziwym klubie piłkarskim. Wystarczy wygrać ligę w Football Managerze 2024

Xbox Football Manager Bromley FC

The Everyday Tactician to akcja, która ma na celu uczczenie premiery Football Managera 2024. Na jej mocy Xbox da szansę graczom na pracę w prawdziwym klubie piłkarskim. Pełnoetatowe zajęcie pomoże szczęśliwemu fanatykowi futbolowych emocji w podszkoleniu swoich umiejętności taktycznych.

Praca w klubie piłkarskim za wygranie ligi w Football Managerze 2024. Nietypowa akcja Xboxa

Football Manager 2024 – zwiastun

Football Manager 2024 zadebiutował na początku listopada. Gra naturalnie od początku cieszy się sporą popularnością wśród amatorów zarządzania klubami piłkarskimi. Specjalnie dla nich Xbox przygotował akcję, która da im szansę na współpracę z prawdziwymi zawodnikami i trenerami.

The Everyday Tactician to bowiem swego rodzaju konkurs, którego nagrodą jest dołączenie do sztabu zespołu Bromley FC. Dzięki tej pracy zwycięzca pozna tajniki „taktycznego podejmowania decyzji”, co przełoży się na poprowadzenie drużyny do sukcesu.

Jest jednak jeden podstawowy warunek. Najpierw trzeba wygrać dowolną ligę krajową w Football Managerze 2024 na PC z PC Game Pass lub Xboxach z Game Passem dla konsol lub planem Ultimate i zgarnąć osiągnięcie „Championes”. Potem wystarczy już tylko nagrać 1-minutowy filmik wyjaśniający, dlaczego to właśnie my zasługujemy na zgarnięcie nagrody.

Ta niestety jest dostępna tylko dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Z drugiej strony na Wyspach mieszka sporo naszych rodaków, więc kto wie – być może poszczęści się właśnie jednemu z nich.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Jeżeli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału w tym wydarzeniu, jego szczegóły zostały opisane tutaj. Na końcu dodajmy już tylko, że Xbox czeka na zgłoszenia od dziś (14 listopada) do 4 grudnia 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.