Xbox ma przedstawić pokaz gier jeszcze w styczniu! Szykuje się kolejna premiera-niespodzianka

Xbox logo

W zeszłym roku odbył się pokaz Xbox Developer Direct, podczas którego byliśmy m.in. świadkami premiery hitowego Hi-Fi Rush. Teraz okazuje się, że „Zieloni” mogą wkrótce zorganizować kolejną edycję tego wydarzenia. Co więcej, istnieje prawdopodobieństwo, iż znów ujrzymy wtedy premierę-niespodziankę, podobnie jak to właśnie było z produkcją od Tango Gameworks.

Xbox Developer Direct powróci w styczniu 2024 roku?

Wiele wskazuje na to, że Xbox Develoepr Direct powróci w styczniu 2024 roku. Pisał o tym hiszpański YouTuber eXtas1s, według którego informacji możemy wtedy nawet ujrzeć niespodziewaną premierę gry w stylu Hi-Fi Rush, choć nie jest to jedyna możliwość.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Xbox przygotowuje scenę dla nowego Developer Direct, podążając śladami sukcesywnego startu 2023 roku. Podczas nadchodzącego wydarzenia spodziewajcie się fascynujących prezentacji z newsami o już zapowiedzianych tytułach, zezwalających na spojrzenie graczom za kurtynę. Dotyczy to kilku z najbardziej wyczekiwanych projektów (Hellblade, Towerborne… itd.).

Ale o to główne danie: powiedziano mi, że podczas wydarzenia możemy być świadkami niespodziewanej premiery, z grą będącą dostępną od razu lub kilka tygodni później. To może nie być dokładnie ten sam przypadek, co Hi-Fi Rush, ale mielibyśmy coś BARDZO podobnego z grą z bliską datą wydania.

eXtas1s

Jak więc widać, kolejną ewentualnością jest niespodziewana zapowiedź, a następnie szybka premiera jakiejś gry. Jak na razie nie pojawiły się jednak żadne przecieki na jej temat, więc ciężko o przeprowadzanie w jego obszarze jakichkolwiek dywagacji.

Zobacz też: Najlepszy projektor do domu

Tak czy inaczej, wygląda na to, że już wkrótce zostaniemy poinformowani o zapowiedzi Xbox Developer Direct. Wielu fanów liczy zapewne, że poza nowymi pozycjami „Zieloni” ujawnią także daty premiery znanych już nam potencjalnych hitów, np. Hellblade 2.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.