Na Xbox Developer_Direct poznamy daty premier dwóch niezwykle wyczekiwanych gier Microsoftu!

Xbox

Microsoft zapowiedział wczoraj pokaz Xbox Developer_Direct, na którym mają zostać przedstawione nowe szczegóły i materiały m.in. z takich gier jak Redfall, Forza Motorsport czy też Minecraft Legends. W ogłoszeniu nie wspomniano niestety o zamiarze ujawnienia dat premier wymienionych produkcji. Wygląda jednak na to, że podczas wydarzenia amerykańska firma podzieli się również i tą informacją.

Redfall, Forza Motorsport i Minecraft Legends otrzymają datę premiery na Xbox Developer_Direct

Zapowiedź Xbox Developer_Direct na niemieckiej stronie marki Xbox

Skąd takie przypuszczenia? Wszystko przez wpis, który został opublikowany na stronie Xbox.de. Według niemieckiego oddziału na Xbox Developer_Direct udostępnione zostaną informacje na temat dat premier „wspaniałych tytułów na konsole Xbox, które pojawią się w najbliższych miesiącach”.

W dalszej części wymieniono natomiast produkcje, które mają pojawić się na Xbox Developer_Direct, a więc wspomniane wyżej Redfall, Forza Motorsport oraz Minecraft Legends. Wiele wskazuje więc na to, że w trakcie wydarzenia dowiemy się, kiedy wymienione tytuły zadebiutują na rynku.

Zobacz też: Kody do GTA Vice City

Xbox Developer_Direct odbędzie się 25 stycznia o 21:00 czasu polskiego. Całość będzie można śledzić na oficjalnych kanałach Microsoftu oraz Bethesdy na platformach Twitch i YouTube. Na wydarzeniu zabraknie informacji o grze Starfield, która w nadchodzących tygodniach ma otrzymać samodzielną prezentację.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!