Xbox Elite Series 2 Core zapowiedziany! Nowa odsłona popularnych kontrolerów wkrótce trafi do sprzedaży

Xbox Elite Series 2 Core

Informacje na temat pada Xbox Elite Series 2 Core krążyły po sieci już od jakiegoś czasu. Zdarzyło się nawet, że kontroler ten trafił przypadkiem w ręce jednego z graczy jeszcze na długo przed jego ogłoszeniem. Teraz Microsoft oficjalnie zapowiedział premierę swojego nowego sprzętu dedykowanego dla najbardziej wymagających.

REKLAMA

Xbox Elite Series 2 Core to tańszy wariant padów dla wymagających

Prezentacja kontrolera Xbox Elite Series 2 Core

Kontroler Xbox Elite Series 2 Core będzie poniekąd wersją lite popularnego pada z linii Elite. Co prawda na jego pokładzie znajdą się takie komponenty jak analogi z regulowanym oporem, krótsze blokady spustów czy stabilniejszy uchwyt, jednak Microsoft zrezygnował z niektórych elementów dostępnych w standardowym modelu. W pudełku znajdą się tylko urządzenie, kabel USB-C oraz narzędzie do regulowania analogów. Wraz z premierą nowej wersji padów Elite „zieloni” wypuszczą do nich także zestaw akcesoriów, takich jak:

  • 4 wymienne drążki
  • 1 wymienny D-Pad
  • Stacja dokująca
  • Dodatkowy kabel USB C
  • 4 łopatki
  • Futerał na pada oraz wszystkie akcesoria

Cena całego pakietu dodatkowych elementów wynosić będzie 269 zł.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Xbox Elite Series 2 Core trafi do sprzedaży 21 września 2022 roku (choć już teraz sprzęt zamówić można w preorderze), a jego cena wynosić będzie 599 zł. Microsoft zapowiedział, że wszystkie kontrolery z linii Elite jeszcze przed końcem bieżącego roku trafią do Xbox Design Lab. Oznacza to, że gracze wreszcie otrzymają możliwość spersonalizowania wyglądu tych padów pod swoje preferencje.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!