Dead by Daylight za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Dead by Daylight

Dziś czwartek, a czwartek oznacza przetasowanie oferty Xbox Free Play Days. Tym razem abonenci Xbox Live Gold mogą sprawdzić za darmo Dead by Daylight, ale oczywiście tylko przez wekeend. Rzecz jasna posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate również mogą testować gry w ramach Xbox Free Play Days, ale tym razem nie ma to większego sensu, ponieważ produkcja studia Behaviour Interactive znajduje się w bibliotece Xbox Game Pass od dawna.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Dead by Daylight za darmo (Xbox Free Play Days)

Zwiastun Dead by Daylight

Dead by Daylight to wieloosobowa gra akcji utrzymana w konwencji survival horroru. Rozgrywka przypomina fabułę wielu filmów grozy: czwórka bohaterów stara się przeżyć starcie z żądnym krwi mordercą, którym oczywiście steruje inny gracz. Aby przetrwać, śmiertelnicy będą musieli ze sobą współpracować… albo i nie.


Jak już ustaliliśmy, Dead by Daylight jest obecnie dostępne w ramach Xbox Free Play Days. Abonenci Xbox Live Gold mogą ogrywać tę grę bezpłatnie do 13 marca, czyli nadchodzącej niedzieli.

  1. Pobierz Dead by Daylight z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Xbox Game Pass Ultimate tanio z VPN (Turcja)

Zamierzacie dać szansę tej produkcji, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.