Xbox Game Pass Ultimate tanio z VPN-em – kup 36 miesięcy subskrypcji za ~ 445 zł!

Tani Xbox Game Pass Ultimate z VPN-em

Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate w regularnej cenie to wydatek rzędu 54,99 zł, ale wcale nie trzeba tyle płacić, aby móc korzystać z tego abonamentu. W niniejszym poradniku pokażemy ci, jak tanio kupować Xbox Game Pass Ultimate z wykorzystaniem VPN-a, całkowicie bezpiecznie i bezproblemowo. Przygotowaliśmy sposoby na oszczędzanie dla nowych użytkowników oraz osób powracających do usługi Microsoftu.

Nie chcesz używać VPN-a? Nie ma problemu!

Wykorzystamy tureckie kody na Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, ponieważ klucze dla tego kraju są dostępne za naprawdę małe pieniądze. Co prawda można je aktywować tylko w Turcji, ale z pomocą darmowego VPN-a bez problemu to obejdziemy i sprawimy, aby zadziałały również w Polsce. Mówiąc prościej: jeżeli chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate najtaniej jak się tylko da, czytaj dalej.

Xbox Game Pass Ultimate zapewnia dostęp do gier na trzech platformach jednocześnie:

  • Komputerach PC
  • Konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S)
  • W chmurze (co to jest?)

Sposoby w niniejszym poradniku bazują na systemie konwersji i kluczach przeznaczonych dla regionu tureckiego; mimo że w którymś kroku będziesz musiał(a) kupić subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate na Turcję, to niczym się nie martw, bo w efekcie końcowym i tak otrzymasz abonament Xbox Game Pass Ultimate, który będzie działał w Polsce bez żadnego problemu.

Xbox Game Pass Ultimate tanio z VPN-em – wybierz odpowiednią sekcję

Aby od razu przejść do poradników dopasowanych do twojej osoby, wybierz jedną z poniższych opcji.

Możesz też odnaleźć stosowną sekcję samodzielnie, ale wciśnięcie odpowiedniego przycisku to oszczędność czasu i gwarancja, że dany sposób zadziała na twoim koncie.

Xbox Game Pass Ultimate tanio z VPN-em dla nowych i powracających użytkowników – 4 sposoby

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko u nowych użytkowników oraz na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Xbox Game Pass Ultimate tanio z VPN-em – podsumowanie

To by było na tyle w naszym poradniku na tani Xbox Game Pass Ultimate z wykorzystaniem VPN-a. Jeszcze raz przypominamy, że uwzględnione w tekście sposoby są całkowicie sprawdzone i bezpieczne; każdy z nich bazuje na systemie konwersji opracowanym przez sam Microsoft oraz wykorzystaniu kodów z regionu, w którym można je kupić taniej. Wykonując po kolei przedstawione kroki, można zatrzymać w portfelu naprawdę sporą kwotę, a nie da się ukryć, że każdy z nas lubi oszczędzać.

Nie chcesz używać VPN-a? Nie ma problemu!

Masz jakieś pytania co do któregoś sposobu? Śmiało zadaj je w komentarzach poniżej – na pewno pomożemy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.