F1 22 i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days F1 22 Journey to the Savage Planet Rogue Lords

Jak co czwartek Microsoft wystartował z nową ofertą Xbox Free Play Days. Tym razem abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą przetestować za darmo F1 22, Journey to the Savage Planet oraz Rogue Lords. Trzeba przyznać, że udostępnione produkcje są dość zróżnicowane.

REKLAMA

F1 22, Journey to the Savage Planet oraz Rogue Lords za darmo w ramach Xbox Free Play Days (20-23 października)

Zwiastun Rogue Lords

Microsoft nie przestaje rozwijać oferty Xbox Free Play Days i każdego tygodnia udostępnia coś nowego. Tym razem abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wymienione wyżej gry za darmo do najbliższej niedzieli, a zatem 23 października.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Zamierzacie sprawdzić którąś z udostępnionych produkcji, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!