Mega niespodzianka dla posiadaczy Xbox Game Pass! Aż 13 nowych gier trafi do subskrypcji

Xbox

Zakończyła się konferencja Xbox Games Showcase Extended, na której dostaliśmy m.in. pierwszy gameplay z dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Jednym z ciekawszych elementów dzisiejszego wydarzenia było też niespodziewane ogłoszenie aż 13 gier zmierzających do usługi Xbox Game Pass. Microsoft zrobił posiadaczom tego abonamentu niemałą niespodziankę!

13 nowych gier wkrótce w Xbox Game Pass

Xbox Games Showcase Extended

Dzisiejsze Xbox Games Showcase Extended zaskoczyło niezwykle miło, niemniej w tym tekście skupimy się tylko na nowych grach zmierzających do Xbox Game Pass. Na głównym wydarzeniu, czyli Xbox Games Showcase, dowiedzieliśmy się o 18 Game-Passowych nowościach, ale dziś Microsoft postanowił dorzucić do tej puli 13 kolejnych tytułów. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
 1. The Bookwalker: Thief Of Tales – data dodania: 22.06.2023
 2. Techtonica – data dodania: 18.07.2023
 3. The Wandering Village – data dodania: 20.07.2023
 4. Sea of Stars – data dodania: 29.08.2023
 5. The Lamplighters League – data dodania: 03.10.2023
 6. Mineko’s Night Market – data dodania: 26.10.2023
 7. Galacticare – data dodania: „pod koniec 2023 roku”
 8. Another Crab’s Treasure – data dodania: „początek 2024 roku”
 9. Lightyear Frontier – data dodania: „początek 2024 roku”
 10. Go Mecha Ball – data dodania: 2024
 11. Little Kitty Big City – data dodania: 2024
 12. Harold Halibut – data dodania: nieznana
 13. Neon White – data dodania: nieznana

Nie da się ukryć, że lista jest obszerna i z pewnością znajduje się na niej przynajmniej kilka perełek. Mimo że są to gry niezależne, to wcale nie oznacza, że nie warto na nie czekać. Niejedna produkcja indie udowodniła bowiem, że pod wieloma względami może się równać z wysokobudżetowymi tytułami lub nawet je przewyższyć.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 3

Za którą z ogłoszonych dzisiaj nowości zmierzających do Xbox Game Pass czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.