To Wam się nie spodoba: poznaliśmy tytuły 3 gier, które w marcu znikną z Xbox Game Pass!

Xbox Game Pass

Kilka dni temu z Xbox Game Pass wyleciały dwie gry, co nie spodobało się wielu abonentom. Niestety złe wiadomości wydają się nie mieć końca, bo właśnie poznaliśmy tytuły kolejnych trzech produkcji, które jeszcze w marcu znikną z usługi Microsoftu. Szkoda, ale cóż – warto wiedzieć, aby uniknąć niemiłego zaskoczenia w przyszłości.

3 gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass w marcu 2024

Zwiastun Hot Wheels Unleashed

Jak grom z jasnego nieba runęła na nas wiadomość, że już wkrótce Xbox Game Pass opuszczą kolejne trzy gry. Bez przedłużania, mowa o następujących tytułach:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Hot Wheels Unleashed (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Infinite Guitars (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. MLB The Show 23 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)

Wymienione produkcje znikną z biblioteki Xbox Game Pass już 31 marca 2024 roku. Dopóki jednak wciąż pozostają one w abonamencie Microsoftu, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem.

Może i nie są to najwybitniejsze produkcje wszech czasów, ale na pewno znajdą się gracze, którzy za nimi zatęsknią. A czy Wy zaliczacie się do ich grona? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: True Achievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.