Fatalne wieści: 2 cenione gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass! Niejeden gracz za nimi zatęskni

Xbox Game Pass

Mamy już połowę miesiąca, a połowa miesiąca zwykle równa się aktualizacji biblioteki Xbox Game Pass. Dzisiaj zmiany w usłudze Microsoftu owszem – zachodzą – ale raczej nie w tę stronę, której gracze oczekują. Subskrypcję opuszczają bowiem dwa cenione tytuły.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (15 marca 2024)

Zwiastun Shredders

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość oferty Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony – niekiedy trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, więc nie przedłużajmy. Z abonamentu wylatują następujące gry:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Shredders (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Hardspace: Shipbreaker (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione wyżej produkcję znikną z biblioteki Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem.

Co warte wspomnienia, pierwotnie dnia dzisiejszego z XGP miało wylecieć również Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered, ale kilka dni temu okazało się, że Microsoft zmienił plany i gra jednak pozostanie w abonamencie. Innymi słowy: mogło być gorzej!

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.