Gry mające trafić do Xbox Game Pass królują na Steamie. 5 z nich w TOP 10 najbardziej pożądanych tytułów

Xbox Game Pass

W 2023 roku czeka nas sporo ciekawych premier, które ponadto mocno wzmocnią ofertę biblioteki Xbox Game Pass. 5 z nich znalazło się nawet w czołówce liście życzeń PC-towych użytkowników Steama. Gracze oczekują na m.in. Starfield czy S.T.A.L.K.E.R 2.

REKLAMA

5 gier mających trafić do Xbox Game Pass w TOP 10 listy życzeń użytkowników Steama

Zwiastun Starfield

Aż 5 z 10 najbardziej oczekiwanych gier na Steamie trafi do Xbox Game Pass. Oczywiście graczy najbardziej interesują premiery takich gier jak Starfield oraz S.T.A.L.K.E.R 2, ale na szczycie listy życzeń sklepu Valve znalazła się także trójka innych gier, które pojawią się w usłudze Microsoftu:

  • Starfield – 1 miejsce
  • Party Animals – 3 miejsce
  • Hollow Knight: Silksong – 4 miejsce
  • S.T.A.L.K.E.R 2: Serce Czarnobyla – 6 miejsce
  • ARK 2 – 9 miejsce

Zobacz też: Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Co warte wspomnienia, Microsoft niedawno przyznał, że w przypadku jego ekosystemu dodanie danej gry do Game Passa szkodzi jej sprzedaży w tradycyjnym modelu. Być może więc duże zainteresowanie tymi produkcjami także w przypadku PC-towców pozwoli zredukować te straty w przypadku tytułów wydawanych osobiście przez „giganta z Redmond”.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!