Wiemy, kiedy do Xbox Game Pass trafi Assassin’s Creed Origins i For Honor Marching Fire Edition

Assassin's Creed Origins

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że niedługo w Xbox Game Pass wylądują dwie gry Ubisoftu: Assassin’s Creed Origins oraz For Honor Marching Fire Edition. Wówczas dokładna data dodania tych produkcji do usługi Microsoftu nie była znana, ale dziś wszystko się zmieniło. Wiemy już, kiedy gry zawitają do lubianego abonamentu, a co najlepsze — długo już nie poczekamy.

Data dodania Assassin’s Creed Origins i For Honor Marching Fire Edition do Xbox Game Pass

Assassin's Creed Origins i For Honor Marching Fire Edition data dodania do Xbox Game Pass
Data dodania obu gier do usługi pojawiła się w aplikacji Xbox Game Pass

For Honor Marching Fire Edition trafi do Xbox Game Pass 31 maja, a Assassin’s Creed Origins zawita do usługi 6 czerwca. Obie produkcje w ramach tytułowego abonamentu odpalimy na komputerach PC (przez Ubisoft Connect), Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate w mega promocji za 50 zł

Warto wspomnieć, że For Honor znajduje się już w bibliotece Xbox Game Pass, ale w wersji Standard Edition. 31 maja wydanie to zostanie zastąpione przez edycję Marching Fire, poza podstawową wersją gry zawierającą też dodatek Marching Fire. Czekacie na debiut tych produkcji w abonamencie Amerykanów? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z