Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition niedługo w Xbox Game Pass!

Assassin's Creed Origins

Chwilę temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę kwietnia 2022. Co ciekawe, w poście na swoim blogu Amerykanie przemycili też po cichu wzmiankę o kolejnych produkcjach Ubisoftu, które w najbliższym czasie wylądują w abonamencie. Mowa o Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition.

REKLAMA

Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun For Honor: Marching Fire

Zarówno Assassin’s Creed Origins, jak i For Honor: Marching Fire Edition, to ciepło przyjęte gry od Ubisoftu. Co prawda na ten moment w bibliotece Xbox Game Pass znajduje się już For Honor, ale w wersji Standard Edition i tylko na konsole i chmurę.

Microsoft poinformował jednak o zacieśnianiu współpracy z Ubisoftem, aby dodawać jeszcze więcej gier tego studia do subskrypcji. Owocem rozmów pomiędzy gigantami jest fakt, że w ciągu najbliższych 2 miesięcy do Xbox Game Pass zawita Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition. W ramach usługi obie gry odpalimy na komputerach PC (przez aplikację Ubisoft Connect), Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i w chmurze. Dostępne obecnie w XGP For Honor Standard Edition wyleci z subskrypcji i zostanie zastąpione wspomnianą wcześniej wersją, która poza podstawową edycją gry zawiera też dodatek Marching Fire.

Przeczytaj też: Battlefield 2042 z aktualizacją 4.0 – lista nowości

Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty pojawienia się Assassin’s Creed Origins i For Honor: Marching Fire Edition w Xbox Game Pass, ale zapewne już niedługo Microsoft podzieli się z nami radosną nowiną. Mając na uwadze współpracę Microsoftu i Ubisoftu, możemy śmiało założyć, że na tych grach się nie skończy i z czasem do abonamentu Amerykanów zawita jeszcze więcej gier francuskiego producenta.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!