Aliens: Fireteam Elite niedługo zawita do Xbox Game Pass

Aliens: Fireteam Elite

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że do Xbox Game Pass zmierza Rubber Bandits, a Microsoft już zdradził tytuł kolejnej gry, która wkrótce pojawi się w abonamencie. Mowa oczywiście o Aliens: Fireteam Elite, czyli całkiem ciekawej strzelance stworzonej z myślą o kooperacji. Jest na co czekać!

Aliens: Fireteam Elite wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Aliens: Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite to kooperacyjna strzelanka, której akcja rozgrywa się 23 lata po wydarzeniach z oryginalnej trylogii Obcego. Jako członek załogi statku USS Endeavor udamy się na planetę Katanga, z której wysłano desperacką prośbę o pomoc. Można się domyślić, że motywami przewodnimi zabawy są takie aspekty jak eksploracja i pokonywanie hord śmiertelnie niebezpiecznych kosmitów.

Gra Aliens: Fireteam Elite trafi do biblioteki Xbox Game Pass już 14 grudnia 2021 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z