Rubber Bandits trafi do Xbox Game Pass jeszcze w tym tygodniu

Rubber Bandits

Dziś w Xbox Game Pass pojawiły się trzy nowe gry, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że na dniach ofertę usługi Microsoftu wzbogaci kolejna ciekawa produkcja. Mowa oczywiście o tytułowym Rubber Bandits, czyli imprezowej bijatyce dla maksymalnie czterech graczy. Wiele osób z pewnością się ucieszy!

Rubber Bandits niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Rubber Bandits

Rubber Bandits pozwala grać w pojedynkę, kooperacji oraz trybie wieloosobowym. Wcielamy się tu w postać bandyty, by rywalizować z innymi rzezimieszkami o to, kto ukradnie najwięcej kosztowności z miejsc takich jak bank, kasyno czy muzeum. Do dyspozycji graczy oddano aż 20 różnych broni, począwszy od bagietki, a na wyrzutni rakiet kończąc.

Gra Rubber Bandits wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass 2 grudnia 2021 roku, czyli w dniu swojej premiery. W ramach abonamentu Amerykanów uruchomimy ją na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Niewykluczone jednak, że zagramy też na PC i w chmurze, ale na razie to tylko przypuszczenia; wszystko stanie się jasne w najbliższy czwartek.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z