Wysoko oceniana gra trafia do Xbox Game Pass! To dość specyficzny symulator

Xbox Game Pass

Nie da się ukryć, że oferta Xbox Game Pass jest regularnie rozbudowywana. Mając to na uwadze, nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, iż dzisiaj w abonamencie ląduje kolejna nowość. To ciepło przyjęta gra z gatunku niszowych symulatorów.

Arcade Paradise trafia do Xbox Game Pass

Zwiastun Arcade Paradise

Główną bohaterką Arcade Paradise jest niejaka Ashley, która dostaje od ojca rodzinny biznes pod postacią… pralni. Protagonistka nie jest jednak szczególnie zainteresowana tego rodzaju biznesem i zamierza przekształcić go w dobrze prosperujący salon z grami Arcade. Aby ziścić swoje marzenie, Ashley będzie musiała najpierw zarobić odpowiednią sumę pieniędzy, aby móc stopniowo budować automatową oazę.

Przeczytaj też: Gry point and click

Kup Xbox Series X

Arcade Paradise jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Co warte nadmienienia, produkcja ma na Steamie „bardzo pozytywne” recenzje, więc mimo swojej niszowości, wydaje się naprawdę solidnym tytułem. Będzie grane? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.