Assassin’s Creed Origins i 3 inne gry od dzisiaj w Xbox Game Pass

Assassin's Creed Origins

Stosunkowo niedawno poznaliśmy gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w ofercie usługi Microsoftu lądują aż cztery nowości z Assassin’s Creed Origins na czele. Wielu graczy z całą pewnością się ucieszy.

Nowe gry w Xbox Game Pass (7 czerwca 2022)

Zwiastun Assassin’s Creed Origins

Akcja Assassin’s Creed Origins zabiera nas do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest tu niejaki Bayek. Fabuła opowieści skupia się wokół początków bractwa Asasynów. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować klimatyczne rejony, wykonywać zadania i eliminować przeciwników.

Mimo że w Xbox Game Pass wylądowała standardowa edycja Assassin’s Creed Origins, to można ją ulepszyć do wersji Deluxe, odbierając bezpłatny upgrade w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate.

Zwiastun Chorus

Chorus to strzelanka TPP osadzona w kosmicznych realiach. Wcielamy się tu w postać pilotki imieniem Nara, która niegdyś była też liderką brutalnego kultu. Aby odkupić swoje winy, protagonistka zamierza stawić czoła złowrogiemu ugrupowaniu, a także odzyskać swój samoświadomy myśliwiec. Motywem przewodnim rozgrywki w Chorus jest przede wszystkim rozgrywanie pojedynków za sterami statków kosmicznych.

Zwiastun Disc Room

Disc Room to zręcznościowa gra niezależna o wysokim poziomie trudności. W produkcji studia Kitty Calis wcielamy się w postać naukowca, który postanawia zbadać ogromny dysk na orbicie Jowisza. Oczywiście fabuła nie jest tu najważniejsza, a sama mechanika rozgrywki. Podczas zabawy będziemy pokonywać kolejne przeszkody, a także rozwiązywać zagadki logiczne, obserwując całą akcję z lotu ptaka.

Zwiastun Spacelines from the Far Out

Idąc dalej, Spacelines from the Far Out to unikalne połączenie gry zręcznościowej i roguelike’a. Głównymi bohaterami są tu piloci statków kosmicznych, którzy mają swoje własne linie lotnicze, trudniące się przewozami międzygalaktycznymi. W tym tytule chodzi przede wszystkim o to, aby bezpiecznie dostarczać swoich klientów z punktu A do punktu B.

Przeczytaj też: Gry na słaby laptop

Wszystkie wymienione wyżej gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu można je uruchomić na następujących platformach:

  1. Assassin’s Creed Origins (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Chorus (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Disc Room (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Spacelines from the Far Out (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z