Before We Leave niedługo zawita do Xbox Game Pass

Before We Leave

Biblioteka Xbox Game Pass powiększa się w niezwykle szybkim tempie. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do usługi Microsoftu w dniu premiery trafi Exo One, a teraz wyszło na jaw, że Before We Leave również zmierza do subskrypcji. Dobrych wieści nigdy dosyć!

REKLAMA

Before We Leave zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Before We Leave

Akcja Before We Leave rozgrywa się na spustoszałej planecie, której mamy za zadanie przywrócić dawny blask. Mówiąc prościej, motywami przewodnimi zabawy są tu takie aspekty jak wznoszenie rozmaitych budowli, uprawa ziemi i pozyskiwanie surowców. Co ciekawe, ważnym elementem tej strategicznej gry jest też opracowywanie nowych technologii i odzyskiwanie wynalazków z minionych czasów.

Before We Leave trafi do Xbox Game Pass już 23 listopada 2021 roku. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!